Wino to światło słońca uwięzione w wodzie

Galileusz


Wino naszą pasją

Już od 2004 roku, pełni pasji, tworzymy dla Was polskie wina gronowe. Stawiamy przede wsztstkim na wysoką jakość i zapewniamy ją poprzez ręczny zbiór, selekcję gron oraz tradycyjne metody produkcji. Winnica to również doskonałe miejsce do wypoczynku w pojedynkę, z rodziną lub znajomymi. Naszym autem są degustacje wina w otoczeniu winorośli, z malowniczym widokiem na panoramę Świdnicy oraz okoliczne góry.


Nasze wina


Oferta

Wina

Tworzymy wysokiej jakości polskie wina gronowe. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór win z wielu odmian

Enoturystyka

Malowniczo położona winnica jest znakomitym miejsce do relaksu i aktywnego wypoczynku. Dla naszych gości prowadzimy również degustacje naszych win

Sadzonki

Nasze sadzonki produkowane są we własnym mateczników, z odmian przystosowanych do uprawy w naszym klimacie. W szkółce posiadamy odmiany zarówno przerobowe jak i deserowe

Czy ukończyłeś 18 lat?

TAK

NIE

do góry

SEY

Wino o aromatach mięty, liści czarnej porzeczki oraz kwiatu czarnego bzu. Jednocześnie wyczuwalne aromaty owoców egzotycznych – pomarańczy, mango, ananasa. W smaku pełne i kremowe o solidnie zbudowanej równoważącej słodycz delikatnej kwasowości.

Wino idealnie współgra z lodami, owocowymi deserami i cytrusami

GRIS

Wino solidnie zbudowane o aromatach kwiatów, limonki oraz białych owoców pestkowych. Lekko mineralne ze zbalansowaną kwasowością ,dające uczucie świeżości, w końcówce lekko pikantne.

Wino serwować do sałatek, serów twardych, ryb ,owoców morza oraz białych sosów śmietanowych.

TRAMI

Wino charakteryzują bardzo ekspresyjne aromaty płatków róż, przypraw, ziół, herbaty. W ustach niezwykle delikatne i zaokrąglone. Pełne, miękkie a jednocześnie świeże, o niskiej kwasowości.

Schłodzone znakomite jako aperitif. Polecane do kuchni azjatyckiej, ryb i owoców morza, białych mięs oraz serów pleśniowych.

WINA RÓŻOWE

RÓŻOWE

  • Szczep: Portugieser
  • Kolor wina: różowe
  • Cukier: wytrawne

Wino o jasnej łososiowej barwie. W aromacie intensywny zapach świeżych truskawek i poziomek. Lekkie i perliste, świeże, o wyrafinowanym smaku dojrzałej słodkiej truskawki z delikatnie wyczuwalną kwasowością. Idealne na lato.

Wino serwować do sałatek owocowych, sezonowych letnich warzyw delikatnych serów oraz lodów.

do góry